Warszawa
796-915-628
kontakt@animaliaszkolenia.pl

Usługa weterynaryjna online w świetle przepisów prawa

Bezpłatny live prowadzony przez doświadczonego eksperta Adwokat Agnieszkę Łyp-Chmielewską! Zapisz się już dziś, aby otrzymać dostęp do darmowej wiedzy! 

Live przeznaczony dla lekarzy weterynarii, techników weterynarii, pracowników, właścicieli ośrodków leczenia zwierząt. 

 

📍 Szczegóły: 
✔️ Live odbędzie się 12.10.2023 r. o godz. 20.00
✔️ Wykłada Agnieszka Łyp-Chmielewska – aktywnie pracuje jako adwokat, wspiera i współpracuje z wieloma lekarzami weterynarii oraz pisze genialne blogi Psi Paragraf, Koci Paragraf oraz Psi Paragraf dla weterynarii.
✔️ Dostęp do szkolenia otrzymają tylko zapisane osoby!

Program live

Czym jest usługa weterynaryjna? 

Zasady świadczenia usług weterynaryjnych według prawa. 

Stanowisko Krajowej Izby Lekararsko weterynaryjnej co do świadczenia usług na odległość. 

Czy rozmowa telefoniczna z lekarzem weterynarii to usługa weterynaryjna?  

Konsekwencje dla podmiotów nie będących zakładami leczniczymi dla zwierząt w ramach których świadczy się usługi weterynaryjne. 

Live poprowadzi

Adwokat Agnieszka Łyp-Chmielewska

HODOWCA, ZAWODNIK AGILITY, MIŁOŚNIK RASY CORGI

Jestem adwokatem wpisanym na listę Izby Adwokackiej w Katowicach. Studia prawnicze skończyłam na Uniwersytecie Śląskim, w Katowicach również odbywałam aplikację adwokacką. Już jako aplikant współpracowałam z radcą prawnym Błażejem Sarzalskim, specjalizującym się w prawie gospodarczym oraz prawie spółek handlowych. Ta współpraca ukształtowała również mnie jako adwokata posiadającego wiedzę z zakresu prawa gospodarczego, jakże ważnego dla każdego przedsiębiorcy. Pomimo tego chciałam również mieć swój własny autorski projekt. I tak już od czasu aplikacji adwokackiej rozpoczęłam udzielanie pomocy prawnej hodowcom psów rasowych, ponieważ sama jestem hodowcą jak i czynnym zawodnikiem agility. Od kilku lat prowadzę szkolenia prawne dla hodowców psów rasowych (w szczególności w Oddziałach ZKWP) pt. Czy pies jest jak lodówka. Obecnie rozpoczęłam również współpracę Centrum Szkoleń Animalia, dla którego przeprowadzam szkolenia prawne dla hodowców psów jak i kotów.  Od dwóch lat prowadzę również bloga prawnego skierowanego wyłącznie do hodowców psów rasowych pt. psiparagraf.pl. W maju tego roku powstał kolejny mój autorski projekt – blog prawny dla hodowców kotów rasowych pt. kociparagraf.pl. Współpracuje z czasopismem kynologicznym Pies Rasowy na łamach którego publikowane są moje artykuły.

Miejsce

Live odbędzie się w formie transmisji na żywo – online. Każdy z uczestników godzinę przed rozpoczęciem transmisji otrzyma link oraz wskazówki dotyczące uczestnictwa w wydarzeniu.

Zapisz się na bezpłatny live!

Usługa weterynaryjna online w świetle przepisów prawa. Prowadzi: Adwokat Agnieszka Łyp-Chmielewska.

Newsletter
Zapisz się do naszego newslettera i...
Zapisując się do newslettera otrzymasz jednorazowy kod rabatowy na jedno zamówienie oraz dostęp do ekskluzywnych promocji tylko dla subskrybentów!
zgarnij 10% rabatu!
Newsletter
Zapisz się do naszego newslettera i...
zgarnij 10% rabatu!
Zapisując się do newslettera otrzymasz jednorazowy kod rabatowy na jedno zamówienie oraz dostęp do ekskluzywnych promocji tylko dla subskrybentów!