Warszawa
796-915-628
kontakt@animaliaszkolenia.pl

FAQ

Nurtuje Cię jakieś pytanie? Masz wątpliwości? A może po prostu chcesz wiedzieć więcej zanim skorzystasz z naszych usług? 

Jesteś w dobrym miejscu! Tu otrzymasz odpowiedzi na wszystkie pytania!

Webinar na żywo/szkolenie on-line oznacza spotkanie z wykładowcą w czasie rzeczywistym. W określonym czasie spotykacie się Państwo z prowadzącym, który odpowiada na wszystkie pytania zadane podczas trwania webinaru. 
Oprócz tego, na kilka godzin po wydarzeniu, otrzymujecie Państwo zapis webinaru, który dostępny jest do odtwarzania przez 7 dni od daty webinaru.  

Oczywiście! Nawet jest to wskazane 🙂 Pytania zadawane są w trakcie webinaru na żywo – pisemnie poprzez czat. 

Nie. Wystarczy smartphone, laptop lub komputer z dobrym połączeniem z internetem. Pytania zadawane są pisemnie za pośrednictwem czatu. Państwo widzicie wykładowcę oraz prezentację. 

Oczywiście, wystawiamy faktury – otrzymacie je Państwo e-mailem. 

Po każdym wydarzeniu płatnym wystawiamy dla wszystkich uczestników dyplomy, które otrzymujecie Państwo na adres e-mail podany w procesie rejestracji. 
Dyplomów nie wystawiamy na wydarzeniach bezpłatnych, na które nie obowiązują zapisy. 

Tak, na kilka godzin po wydarzeniu, otrzymujecie Państwo link do nagrania webinaru, który dostępny jest do odtwarzania przez 7 dni od daty webinaru.  Nagranie można odtwarzać dowolną ilość razy w ciągu 7 dni. 

Webinary odbywają się na żywo, co oznacza spotkanie z wykładowcą w czasie rzeczywistym. W określonym czasie spotykacie się Państwo z prowadzącym, który odpowiada na wszystkie pytania zadane podczas trwania webinaru. 
Oprócz tego, na kilka godzin po wydarzeniu, otrzymujecie Państwo zapis webinaru, który dostępny jest do odtwarzania przez 14 dni od daty webinaru.  

Jest możliwość skorzystania z nagrania webinaru. Na kilka godzin po wydarzeniu, otrzymujecie Państwo link do nagrania webinaru, który dostępny jest do odtwarzania przez 7 dni od daty webinaru.  Nagranie można odtwarzać dowolną ilość razy w ciągu 7 dni. 

  • rezygnacja do 15 dni przed terminem Wydarzenia: zwrot 100% wpłaconej kwoty realizowany przez Organizatora do 14 dni kalendarzowych od daty rezygnacji,
  • rezygnacja między 5 a 14 dniem przed terminem Wydarzenia: zwrot 50% wpłaconej kwoty realizowany przez Organizatora do 14 dni kalendarzowych od daty rezygnacji,
  • w przypadku rezygnacji w terminie krótszym niż 5 dni przed terminem Wydarzenia, Uczestnik traci prawo do zwrotu wpłaconej kwoty, która przepada na rzecz Organizatora.

Istnieje również możliwość skorzystania z nagrania webinaru. Każdy uczestnik kilka godzin po zakończeniu webinaru otrzymuje link do nagrania, który aktywny jest przez 7 dni od daty wydarzenia. Nagranie można odtwarzać dowolną ilość razy w ciągu 7 dni. 

Wszystkie linki do wydarzenia wysyłane są na 2-3 dni przed wydarzeniem. Prosimy sprawdź foldery takie jak SPAM/Oferty/ Reklamy/ Ogłoszenia itp. 
Sprawdź czy nie pomyliłeś/aś daty webinaru. 
Zweryfikuj czy webinar został przez Ciebie opłacony. 
Napisz do nas na kontakt@animaliaszkolenia.pl 

Na 2-3 dni przed wydarzeniem wysyłamy 2 e-maile: 

  • pierwszy z informacjami technicznymi dotyczącymi udziału w wydarzeniu, 
  • drugi z linkiem do webinaru. 

Token to indywidualne i jednorazowe hasło, którym żaden z uczestników nie powinien się dzielić.

Oparta o przeglądarkę internetową platforma do webinarów i wideokonferencji, działająca na wszystkich urządzeniach bez względu na system operacyjny. Poza wersją na przeglądarki dostępna jest bezpłatna aplikacja mobilna na systemy Android i iOS.

Zdecydowana większość naszych webinarów obejmuje materiały – informacja o dostępności materiałów jest zawsze określona w opisie wydarzenia.

Newsletter
Zapisz się do naszego newslettera i...
Zapisując się do newslettera otrzymasz jednorazowy kod rabatowy na jedno zamówienie oraz dostęp do ekskluzywnych promocji tylko dla subskrybentów!
zgarnij 10% rabatu!
Newsletter
Zapisz się do naszego newslettera i...
zgarnij 10% rabatu!
Zapisując się do newslettera otrzymasz jednorazowy kod rabatowy na jedno zamówienie oraz dostęp do ekskluzywnych promocji tylko dla subskrybentów!